fbpx

Mitsubishi MSZ-HR

42.990,00 ден68.990,00 ден

or
МОДЕЛ:

, ,

ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:

до 35м2, до 45м2, до 65м2

ОДБЕРЕТЕ МОЌНОСТ:

, ,

енергетска класа на ладење

А++

  • наша препорака - акција на Климатизација МК
logo-350

Copyright © Климатизација МК – дизајн Ф1-системи ДОО

Translate »
%d bloggers like this: